Haber

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, Kayseri’de hayvan salma programına katıldı

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, Kayseri’nin Pınarbaşı ve Sarız ilçelerini ziyaret etti. Ziyarette MHP İl Başkanı Seyit Demirezen, Belediye Başkanları ve Pınarbaşı Kaymakamı İbrahim Gökmen ile birlikte doğal yaşamı destekleme programı çerçevesinde doğan, akbaba ve keklikleri doğaya bıraktı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, düzenlenen programda Pınarbaşı ve Sarız ilçelerini ziyaret etti. Pınarbaşı Türklük Anıtı’nda başlayan program, Pınarbaşı ve Sarız ilçelerinde kekliklerin doğaya salınmasıyla devam etti. Öte yandan programa MHP İl Başkanı Seyit Demirezen, Belediye Başkanları ve Pınarbaşı Kaymakamı İbrahim Gökmen katıldı. Pınarbaşı Avcılar Derneği’nin düzenlediği programda tedavisi tamamlanan 2 bin keklik ile atmaca ve akbaba doğaya bırakıldı.

Programda konuşan Özdemir; “Kayseri’de yaban hayatı desteklemek önemli. MHP olarak Kayseri’de yaban hayatı desteklemek için de çalışmalarımız oldu. Bu çerçevede bugün Pınarbaşı ve Sarız ilçelerimizde hayvan salıverme programına katılıyoruz. Doğaya duyduğumuz saygı ve çevre bilinci yaratıyoruz. Burada olmanın sorumluluğunu taşıyoruz. Kayseri’yi her yönüyle yaşanabilir ve örnek bir şehir haline getirmek için çalışıyoruz” dedi. – KAYSERİ

habergelendost.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu